Bussiaikataulu: 

05.00 Tornio, ABC

05.20 Keminmaa, Tupasvilla

05.30 Kemi, linja-autoasema

05.50 Simo, 4-tien pysäkki

05.55 Kuivaniemi, 4-tien pysäkki

06.45 Ii, Shell

06.55 Haukipudas, pikavuoropysäkki

07.15 Oulu, linja-autoasema

07.40 Temmes

07.55 Rantsila, Aarnipirtti

08.25 Pulkkila, ABC

09.15 Kärsämäki, Neste

09.40 Pyhäsalmi, Vaskikello

10.05 Pihtipudas, tienhaara

10.30 Viitasaari, matkahuolto

10.55 Konginkangas, Et. tienhaara

12.00 Hirvaskangas, ABC

12.30 Jyväskylä, Harjukadun tilausajolaituri

17.30 Satama

 

Pidätämme oikeuden muutoksiin.