Aikataulu 4.6 - 6.8.2018

75 Haaparanta - Tornio - vanhaa tietä - Kemi

 

Ma - Pe / Mån - Fre
Tornio Matkakeskus 6.05 7.05 10.05 12.05 14.05 15.05 16.05
Lappia x x x x x x x
Tornio kaup.talo 6.10 7.10 10.10 12.10 14.10 15.10 16.10
Pudas terminaali 6.15 7.15 10.15 12.15 14.15 15.15 16.15
Ruohokarin tiehaara x x x x x x x
Laivaniemen tiehaara 6.22 7.22 10.22 12.22 14.22 15.22 16.22
Kaakamo Osuuspankki x x x x x x x
Tupasvilla x x x x x x x
Isohaara 6.34 7.34 10.34 12.34 14.34 15.34 16.34
Digipolis x x x x x x x
LPKS 6.45 7.45 10.45 12.45 14.45 15.45 16.45
Kemin rautatieasema x x x x x x x
Kemi linja-autoasema 6.50 7.50 10.50 12.50 14.50 15.50 16.50

 


75 Kemi - vanhaa tietä - Tornio - Haaparanta

Ma - Pe / Mån - Fre
Kemi linja-autoasema 6.05 7.05 8.05 12.05 14.05 15.05 16.05 18.05
Kemin rautatieasema x x x x x x x x
LPKS x x x x x x x x
Digipolis 6.15 7.15 8.15 12.15 14.15 15.15 16.15 18.15
Isohaara 6.21 7.21 8.21 12.21 14.21 15.21 16.21 18.21
Tupasvilla x x x x x x x x
Kaakamo 
Osuuspankki
x x x x x x x x
Laivaniemen
tienhaara
6.33 7.33 8.33 12.33 14.33 15.33 16.33 18.33
Ruohokarin
tienhaara
x x x x x x x x
Pudas terminaali 6.40 7.40 8.40 12.40 14.40 15.40 16.40 18.40
Tornio kaup. talo 6.45 7.45 8.45 12.45 14.45 15.45 16.45 18.45
Lappia  x x  x  x  x  x  x
Tornio Matkakeskus  6.50  7.50  8.50  12.50 14.50  15.50   16.50  18.50

 

Lähtö 18:05 ajaa Northbus linja nro 76

 

x = ajaa alueen kautta 

 

75 Haaparanta - Tornio - vanhaa tietä - Kemi

La - Lör
Tornio
Matkakeskus
10.05 12.05 15.05 17.05
Lappia x x x x
Tornio
kaup.talo
10.10 12.10 15.10 17.10
Pudas
terminaali
10.15 12.15 15.15 17.15
Ruohakarin
tiehaara
x x x x
Laivaniemen
tiehaara
10.22 12.22 15.22 17.22
Kaakamo
Osuuspankki
x x x x
Tupasvilla x x x x
Isohaara 10.34 12.34 15.34 17.34
Digipolis x x x x
LPKS 10.45 12.45 15.45 17.45
Kemi
rautatieasema
x x x x
Kemi
linja-autoasema
10.50 12.50 15.50 17.50


x = ajaa alueen kautta

75 Kemi - vanhaa tietä - Tornio - Haaparanta

La  -Lör
Kemi
linja-autoasema
11.05 13.05 16.05 18.05
Kemi
rautatieasema
x x x x
LPKS x x x x
Digipolis 11.15 13.15 16.15 18.15
Isohaara 11.21 13.21 16.21 18.21
Tupasvilla x x x x
Kaakamo
Osuuspankki
x x x x
Laivaniemen 
tiehaara
11.33 13.33 16.33 18.33
Ruohokarin
tiehaara
x x x x
Pudas
terminaali
11.40 13.40 16.40 18.40
Tornio
kaup.talo
11.45 13.45 16.45 18.45
Lappia x x x x
Tornio
Matkakeskus
11.50 13.50 16.50 18.50


x = ajaa alueen kautta